Výsledky 2015


Výsledky ke stažení v PDF

Prnďata1.MartinMoučkaAK Škoda Plzeň 
60m1.TobiášRauchKOS Slavia Plzeň
2011 a ml1.VerunkaNyklesová
1.ProkopHerejt
1.MarkétaBaxováSTS CHVOJKOVICE - BROD
1.MatyášKadlec
1.MichalkaKadlecová
1.VáclavKlosse
1.KlárkaČížkováSKI VŠ Plzeň
1.KarolínaŠvorcová
1.MartinŘíha
1.AdamKolesa
1.BarborkaKolesová
1.KryštovKremsa
1.JonášLavička
1.HonzíkPleskot
1.KristýnaKrausová
1.TomášMinařík
Předžačky ml.1.SimonaŠmídová01:05,0
300m2.StelaLavičková01:06,0
2008-103.MichaelaHojdovákola-BBM.cz01:08,0
4.ZuzanaŠmákalová01:09,0
5.LucieHolečkováAK Škoda Plzeň01:11,0
6.DominikaŠtejrová01:12,0
7.HedvikaBeránkováUSKCS Plzeň01:13,0
8.KarolínaMinaříková01:14,0
9.KristýnaKlossováKB Plzeň-Litice01:15,0
10.LuisaMenclováLK ŠKODA01:16,0
11.LucieVyhnánkováAK ŠKODA PLZEŇ01:19,0
12.Luciemitrychovákola-BBM.cz01:20,0
13.VendulaVeseláAK Škoda Plzeň01:21,0
14.AlenaMoučkováAK Škoda Plzeň01:23,0
15.TerezkaStehlíkováLPM01:25,0
16.SimonaPopová01:27,0
17.AdélaBurlováPřeštice01:31,0
18.BarboraDvořáková01:32,0
19.JulieBeránkováUSKCS Plzeň01:33,0
20.LucieLackováAK Škoda Plzeň01:35,0
Předžáci ml.1.JanNesnídal01:01,0
300m2.TomášKrátkýSokol Petřín01:02,0
2008-103.JanJunekAK Škoda Plzeň01:04,0
4.MarekRiegelSt. Plzenec01:05,0
5.RobinAndělKOS Slavia VŠ Plzeň01:08,0
6.DavidVávraRozběháme Česko01:10,0
7.KryštofPíclKOS Slavia VŠ Plzeň01:14,0
8.TadeášBíbaTJ Košutka Plzeň01:19,0
9.JakubLackoAK Škoda Plzeň01:21,0
10.JiříHolečekAK Škoda Plzeň01:22,0
11.JanHavelAK Škoda Plzeň01:23,0
12.MatějKrálAK Škoda Plzeň01:24,0
Předžačky st.1.TerezaBurlováŠAK Přeštice02:14,0
300m2.KarolínaVoříškováSlávia VŠ Plzeň02:17,0
2006-073.AničkaCvalínová02:19,0
4.KamilaPeštováUSK CS PLZEŇ02:20,0
5.NatálieNyklesová02:25,0
6.AdélaJunkováAK Škoda Plzeň02:28,0
7.KarolínaKrausová02:33,0
8.KateřinaŠpalováAK Škoda Plzeň02:39,0
9.LucieŠvecováSokol Doubravka02:46,0
10.AnnaDyntarováPrazdroj02:46,0
Předžáci st.1.JášaCvalín02:14,0
300m2.AdamMartinovskýLK Škoda Plzeň02:16,0
2006-073.TadeášKraus321 Start02:16,0
4.OndřejVísnerPrazdroj02:21,0
5.MikulášBíbaTJ Košutka Plzeň02:23,0
6.PetrNosek02:28,0
7.KubaStehlíkLPM02:29,0
8.ŠtěpánHejdaPrazdroj02:36,0
9.FilipHavránek02:39,0
10.OliverVeselýAK Škoda Plzeň02:43,0
11.ŠtěpánSýkoraUSK CS Plzeň02:45,0
12.JanMajer02:48,0
13.FelixMenclLK ŠKODA02:54,0
Ml. žačky1.BarboraŠmákalováSG Plzeň Petřín03:54,0
1050m2.SimonaNosková03:57,0
2004-053.ValentýnaMikutová04:03,0
4.AnetaBeránkováAK Škoda Plzeň04:11,0
5.PavlaPeroutkováAC Nýřany04:14,0
6.KamčaRichtrováKOS Slavia VŠ Plzeň04:16,0
7.KarolínaVoříškováSlavia VŠ04:35,0
8.AnnaBeránkováAK Škoda Plzeň04:45,0
9.AndreaŠvecováSokol Doubravka04:48,0
10.MichaelaMitrychovákola-BBM.cz05:19,0
Ml. žáci1.ŠtěpánZunaSCPL03:41,0
1050m2.KryštofBaxaTJ SOKOL PETŘÍn SG03:50,0
2004-053.OndřejKurzKOS Plzeň03:52,0
4.MartinNosek04:00,0
5.ŠimonStehlíkLPM04:01,0
6.VojtěchDeckerSCPL04:02,0
7.JakubHasmanKOS Plzeň04:05,0
8.VojtaSýkoraUSK CS Plzeň04:06,0
9.LukášBoulaUSK CS Plzeň04:10,0
10.JanKlosseKB Plzeň-Litice04:13,0
11.VojtaMenclLK ŠKODA04:15,0
12.DanielPopule04:19,0
13.AdamBernat05:04,0
14.TomášLatislavUSK CS Plzeň05:40,0
St. žačky1.PetraVitákováSCPL06:49,0
1750m2.LucieKovářováKOS Slavia Plzeň07:31,6
2002-03
St. žáci1.LukášRichtrKOS Slavia VŠ Plzeň05:56,0
1750m2.MarekHasmanKOS Plzeň06:01,0
2002-033.jakubnetrvalSport Club Plzeň06:11,5
4.OndřejZunaSCPL06:20,5
5.DavidŠpaleAK Škoda Plzeň06:24,0
6.OndřejKovářKOS Slavia Plzeň06:38,2
7.ŠimonKurzKOS Slavia Plzeň06:54,7
8.ZdeněkFikrlePrazdroj07:27,0
9.VítekOrlickýPrazdroj07:35,0
Ml. dorostenky1.ReginaTokárováTJ Jiskra Nejdek06:25,8
1750m2.EliškaMaršálkováAK Škoda Plzeň06:43,0
2000-013.MartinaKoudelová06:44,7
4.TerezaŠmákalováSG Plzeň Petřín06:58,2
5.KristýnaWisterováAK Škoda Plzeň07:00,5
6.AndreaMarešováAmater07:04,3
7.KateřinaSoumarováSCPL07:22,0
8.TerezaŠlechtováKOMETA Kralovice07:25,8
9.PavlaNádeníčkováTJ Jiskra Nejdek07:32,6
10.AdélaŠmídováAK Škoda Plzeň07:37,8
11.MarkétaStaňkováKOS Slavia Plzeň07:39,7
12.DagmarBiersakováKOMETA Kralovice08:08,2
13.LenkaMudrováKOMETA Kralovice08:10,0
Ml. dorostenci1.JanHašekSport klub Plzeň14:02,9
3500m2.MichalProvodUSK CS Plzeň14:07,0
2000-013.OndřejHasmanKOS Plzeň14:16,9
4.DavidMartinovskýLK Škoda Plzeň14:38,2
5.MartinVlčekSCPL16:03,6
6.NickNewiakTJ Jiskra Nejdek16:16,8
7.TomášSeidlAK Škoda Plzeň18:11,8
8.JanVeckoTJ Jiskra Nejdek18:58,8
9.AdamSolomkoKOB Baník Sokolov20:41,4
St. dorostenky1.TerezaKinkorováOK Lokomotiva Plzeň16:45,8
3500m2.VeronikaPrůchováAK Škoda Plzeň17:25,5
1998-993.DorotkaDoležalováKOS Slavia VŠ Plzeň18:01,6
4.SimonaKoudelová18:03,5
5.LenkaHanákováKOMETA Kralovice18:36,1
6.MužíkováAK Škoda Plzeň20:39,3
7.AlexandraMarešováTJ Jiskra Nejdek27:58,0
St. dorostenci1.IvošMartinovskýAK Škoda Plzeň17:57,1
5000m2.MiroslavVeselovskýTJ Sokol Blovice18:15,7
1998-993.LukášSlavíčekAK Škoda Plzeň20:19,5
4.JanSkypalaPrazdroj22:14,2
5.JanHeller25:49,3
6.JakubZiebaTJ Jiskra Nejdek25:50,0
7.MarekPalackýForest Gump team31:26,5
Ženy1.PetraŠmákalováSG Sokol Plzeň Petřín14:05,6
3000m2.MartinaJanouškováLK Škoda Plzeň15:06,5
1997 a st.3.VendulaJanouškováLK Škoda Plzeň15:29,5
4.BarboraŠturmováPlzeň15:44,3
5.KarolínaŠikováOK Lokomotiva Plzeň15:59,9
6.MartaMichalíkováTTK Slavia Plzeň16:20,7
7.BarboraŠikováOK Lokomotiva Plzeň16:39,1
8.JanaNaxerováUSK CS Plzeň17:36,9
9.MichaelaChmelíková18:02,6
10.MartinaMužíková18:17,4
11.IvetaStulíková18:36,5
12.KateřinaBouzková18:42,1
13.AdélaTurčováRozběhámečesko18:50,0
14.AuroraPontigo ArestizábalViva Chile19:20,5
15.MagdaHanákováKOMETA Kralovice19:28,9
16.MonikaOliveriusováRozběhámečesko20:04,3
17.AndreaŘímováPlzeň20:35,2
18.RomanaKubínováSlovan Karlovy Vary20:36,5
19.LucieRichtrováKOS Slavia VŠ Plzeň20:55,9
20.IvetaMelková22:00,6
21.OldřiškaCiprováForest Gump team22:02,9
22.DominikaCvalínová23:19,5
23.DarinaPalackáForest Gump team25:52,7
Muži1.VlastimilŠroubekAK Škoda Plzeň16:39,8
5000m2.TomášEisnerPilsenman Club16:47,9
1976-19973.VítBílýAC Domažlice17:19,1
4.MartinČernýAC Trial Plzeň17:22,2
5.OndřejVodrážkaUSK CS Plzeň17:41,3
6.PavelBurtSport Club Plzeň17:46,5
7.PetrŠlajsSport Club Plzeň17:50,3
8.JanBíbaSV Stříbro18:00,6
9.TomášKamarytKOS Plzeň18:09,6
10.DanielKrausMedi Profin Plz.18:31,3
11.OndřejJadlovský18:39,5
12.JanSedláčekTJ Sušice18:41,6
13.OndřejBouzek18:46,6
14.JosefBečvářPlzeň18:53,4
15.PetrStehlíkLPM19:06,3
16.PetrHerejt19:21,3
17.MichalMichalíkTTK Slavie Plzeň19:27,8
18.MartinEgermaierDukla Praha19:30,0
19.PavelPěchotaRozběháme Česko19:47,5
20.PetrKuběnaPlzeň19:51,9
21.VáclavBaduraSlovan Karlovy Vary19:54,2
22.TomášPopuleOK Lokomotiva Plzeň19:54,7
23.TomášKorandaPlzeň19:55,3
24.DominikTyrnerLK Škoda Plzeň20:10,9
25.JanVáclavíkKOS Slavia VŠ Plzeň20:19,2
26.JakubŠtajnerSKP Ústí20:28,9
27.JaroslavŠachBez promile ani krok20:34,2
28.DanielTesařSlavia KOS Plzeň21:25,8
29.ZdeněkBenešKlatovy22:07,1
30.StanislavRauchUSK CS Plzeň22:13,6
31.PetrHrabákSlowrunners Skvrnany22:23,9
32.JaromírBoudaRozběháme Česko22:55,3
33.JiříCipraForest Gump team22:58,1
34.VáclavFialkaBěžecká Tlupa23:00,2
35.DušanMiňovskýPlzeňští běžci23:22,6
36.JosefLavičkaRapid Sport23:45,6
37.JanStulík23:58,0
38.PetrKremsaKPD24:10,0
39.TomášSýba26:24,0
40.PavelRůžičkaPlzeňský běžec28:36,6
41.PetrKubík28:50,5
42.DavidTolarUSKDNF
Veteráni I.1.RichardŠimurdaUSK CS Plzeň17:43,8
5000m2.JanBeránekUSK CS Plzeň19:08,1
1966-753.LadislavProvodUSK CS Plzeň19:14,2
4.JanMajerSilvini Madshus Team19:25,1
5.OndřejHašekUSK CS Plzeň21:02,8
6.VladimírKovářKOS Slavia Plzeň21:22,2
7.JanHasmanKOS Plzeň22:53,9
8.RadekMartinovskýLK Škoda Plzeň22:59,6
9.MartinLeitl25:02,5
10.DavidPop26:03,6
11.DanielMikuta28:24,1
12.VáclavPalackýForest Gump team28:50,5
Veteráni II.1.JiříProcházkaTTK Slávia VŠ Plzeň19:17,1
5000m2.JiříVlasák21:31,1
1964 a st.3.ZdeněkKurzKOS Slavia Plzeň21:45,8
4.MichalDytnarPrazdroj22:02,2
5.KarelČernyRK Evropa22:56,7
6.MilošMatejkaStříbro24:08,6
7.JaroslavNovákKVS Plzeň32:18,0
Celkem228Závodníků