Výsledky 2014


Výsledky ke stažení v PDF

Klikněte na odkaz nahoře a výsledky budou 🙂

Výsledky 45. ročníku běhu Českým údolím

Prnďata1.Sýkorová Dora
60m1.Votavová Helena
2010 a ml1.Baxová Markéta
1.Potůček AdamSCPL
1.Burlová Adéla
1.Čížková Klára
1.Potůčková Ema
1.Kolesa Adam
1.Kolesová Bára
1.Pleskot Jan
1.Jedlička Michal
1.Vyletová Anna
1.Vodrážková Barča
1.Kremsa Kryštof
1.Brabcová Antonie
1.Kasíková Karolína
1.Hrdina Michal
1.Hruška Jakub
1.Tomášková Eva
1.Hasman Jindřich
1.Novotná Viktorie
1.Beránková Julie
1.Šolc Petr
1.Minařík Tomáš
Předžačky ml.1.Peštová KamilaUSK CS Plzeň01:08,0
300m2.Šmídová Simona01:12,3
2007-093.Švecová LucieSokol Doubravka01:15,9
4.Kadlecová BarboraUSK OUTDOOR01:16,5
5.Menclová LuisaLK Škoda01:17,2
6.Čermáková LucieSokol Petřín01:17,6
7.Vávrová EmanuelaSedlec01:20,7
8.Beránková HedvikaUSK CS Plzeň01:21,2
9.Minaříková Karolína01:22,7
10.Kadlecová ŽofieUSK OUTDOOR01:27,1
11.Votavová VeronikaSokol Křimice01:39,5
12.Kůsová Barbora01:42,3
13.Herejtová Amálka87. MŠ Kosíci 🙂01:46,7
Předžáci ml.1.Černý JiříSokol Petřín00:59,9
300m2.Nový TomášSokol Petřín01:02,0
2007-093.Kraus TomášSokol Petřín01:02,3
4.Zajíc Matěj01:03,7
5.Vyleta Matyáš01:04,2
6.Šanda Martin01:04,6
7.Nesnídal JanDobřany01:05,8
8.Vodrážka ŠtěpánKOS Plzeň01:08,2
9.Bíba MikulášSokol Petřín01:09,1
10.Sýkora ŠtěpánSokol Petřín01:11,3
11.Votava ZdeněkSokol Křimice01:15,7
12.Flodr Antonín01:16,0
13.Mencl FelixLK Škoda01:18,1
14.Jedlička JakubLPM01:20,5
15.Novotný Matyáš01:22,5
16.Verner MartinTJ Kanoe Prazdroj01:23,0
17.Martinec FrantišekSokol Petřín01:23,5
18.Hruška MatějModráskové01:23,9
19.Bezucha MartinSokol Petřín01:24,7
20.Pícl KryštofUSK CS Plzeň01:27,2
21.Sýkora Tadeáš01:35,4
Předžačky st.1.Růžičková ZuzkaLK Plzeň00:56,7
300m2.Matějovičová EvaSC Černý00:57,1
2005-063.Mikutová ValentinaŠkoda Plzeň00:57,4
4.Čermáková KateřinaSokol Petřín00:57,9
5.Nosková SimonaSokol Petřín00:58,2
6.Burlová TerezaŠAK Přeštice00:58,6
7.Voříšková KarolínaVŠ Plzeň00:59,6
8.Švecová AndreaSokol Doubravka01:01,3
9.Šmídová Anna01:03,8
10.Sládková Natálie01:04,6
11.Voračková Adéla01:10,0
Předžáci st.1.Zajíc VojtsAK Škoda Plzeň00:53,7
300m2.Skala KryštofAK Škoda Plzeň00:54,7
2005-063.Hrdina DavidViktorka Plzeň00:55,2
4.Cimický TadeášSCPL00:56,2
5.Jahoda MatoušSpartak Sedlec00:57,8
6.Svoboda TondaSCPL00:58,7
7.Sýkora VojtaUSK CS Plzeň01:00,2
8.Naxera JanSokol Petřín01:00,6
9.Richardson JakubPrazdroj01:02,0
10.Šimurda MatějUSK CS Plzeň01:05,7
11.Bezucha Tomáš01:06,2
Ml. žačky1.Viktorová Barbora03:52,3
1050m2.Vimmerová Nikola03:54,4
2003-043.Kočandrlová AdélaSCPL03:56,2
4.Nyklesová KarolínaBK Zruč03:59,3
5.Šauli KateřinaKOS03:59,7
6.Vrbová KristýnaSokol Petřín04:18,9
7.Chadimová KláraKB Plzeň Litice04:21,6
8.Voříšková KarolínaVŠ Plzeň04:36,9
9.Vačkářobvá KateřinaSokol Petřín05:08,3
10.Voračková Eliška05:12,1
Ml. žáci1.Šauli FilipKOS03:34,2
1050m2.Jurečka HynekAKM Viktoria Pl.03:34,9
2003-043.Niebauerer JakubSedlec03:41,9
4.Zuna ŠtěpánSCPL03:48,4
5.Nosek JakubSokol Petřín03:52,9
6.Baxa KryštofSokol Petřín03:57,4
7.Jahoda FilipSedlec03:58,4
8.Perol KiliánSedlec04:10,7
9.Růžička Bronislav04:15,6
10.Poustka VáclavKB Litice04:15,9
11.Mencl VojtěchLK Škoda04:17,5
12.Vávra JiříSedlec04:23,7
13.Chuchlík VáclavSlavoj04:25,5
14.Fikrle ZdeněkKanoistika Prazdroj04:38,8
15.Procházka TomášPrazdroj Plzeň05:09,6
St. žačky1.Růžičková BarboraTJ Pl. Újezd06:43,3
1750m2.Vodičková MichaelaRadbuza06:46,2
2001-023.Adlerová LucieSokol Petřín06:47,6
4.Řáhová DenisaPrazdroj07:04,5
5.Burlová KristýnaŠAK Přeštice07:07,6
6.Novoveská Martina07:09,4
7.Chadimová DenisaKB Plzeň Litice07:59,4
8.Kryčová Tereza08:02,3
9.Hrubá NelaBK Elán Zruč08:13,3
10.Sikorová AnnaBK Elán Zruč09:53,1
St. žáci1.Viktora JanPlzeň05:50,8
1750m2.Horník AdamaSCPL05:57,2
2001-023.Kočandrle MartinSCPL06:07,7
4.Martinovský DavidLK Škoda Plzeň06:13,3
5.Hasman MarekKOS06:14,4
6.Jiřík DavidAK Škoda Plzeň06:17,3
7.Zuna OnřejSCPL06:38,8
8.Perol BenjaminSedlec06:41,8
9.Verner OndřejKanoistika Prazdroj06:49,9
10.Stupka PavelSokol Petřín06:59,0
11.Svoboda VojtaSCPL07:21,7
12.Plecháč OndřejSedlec07:48,3
Ml. dorostenky1.Šantínová DenisaSokol Petřín06:09,2
1750m2.De Sousa AlexandraMílaři Domažlice06:20,6
1999-003.Koudelová Martina07:18,5
4.Svobodová SašaSCPL07:44,5
5.Grossová Gabriela07:49,8
Ml. dorostenci1.Vychopeň VojtěchMílaři Domažlice13:33,9
3500m2.Burian JanSpartak Sedlec13:59,2
1999-003.Anděla Jan14:13,7
4.Vosejpka JanSokol Petřín14:28,4
5.Provod MichalUSK CS Viktoria14:33,1
6.Hašek JanSCPL14:38,2
7.Hasman OndřejKOS15:00,0
8.Kraus MartinSlavie Plzeň15:17,7
9.Růžička VáclavTK Škoda Plzeň15:27,3
10.Procházka PetrFBŠ Plzeň17:47,6
11.Vávra VáclavSedlec20:07,9
St. dorostenky1.Koudelová Simona17:04,5
3500m
1997-98
St. dorostenci1.Loučim JiříSokol Petřín18:29,5
5000m2.Burt PavelSCPL18:58,9
1997-983.Beránek AdamPrazdroj Plzeň19:09,3
4.Skypala JanPrazdroj Plzeň19:21,6
Ženy1.Hlaváčová BarboraŠUTI Prachatice14:38,8
3000m2.Janoušková MartinaLK Škoda15:07,9
1996 a st.3.Vančurová Šárka16:06,2
4.Kocová Lenka16:06,8
5.Naxerová JanaUSK CS Plzeň16:59,8
6.Doležalová VendulaKOS Plzeň17:13,8
7.Chmelíková Michaela18:12,7
8.Petrová VlaďkaForest Gump18:59,7
9.Mužíková Martina19:08,4
10.Frömlová Lenka19:10,9
11.Bouzková Kateřina19:30,2
12.Paločková Monika19:31,6
13.Stulíková Iveta19:44,3
14.Sládková Lenka19:47,4
15.Maňhalová Denisa19:57,3
16.Sládková Aneta19:58,4
17.Hrušková Šárka20:17,3
18.Zborníková Veronika20:22,8
19.Košiková PavlaFC Ladies Rokycany21:21,4
20.Palečková PetraFC Ladies Rokycany21:23,7
21.Brožíková HanaFC Ladies Rokycany21:31,0
22.Krausová Monika21:39,1
23.Ciprová OldřiškaForest Gump21:44,8
24.Gécová MirkaFC Ladies Rokycany23:34,2
25.Timofijová ŠárkaHC Profi24:45,9
Muži1.Šroubek VlastimilSC Marathon Plzeň16:45,7
5000m2.Bouchal JiříUSK CS Plzeň16:49,9
1975-19963.Janoušek JakubLK Škoda16:52,6
4.Majer JanSlavia VŠ Plzeň17:03,9
5.Minařík PetrFalcon Rokycany17:11,4
6.Šlajs PetrSCPL17:20,9
7.Tolar DavidUSK CS Plzeň18:21,9
8.Bouzek OndřejŽraloci Plzeň18:47,4
9.Šneberger JanFalcon Rokycany18:52,8
10.Herejt PetrSK Žraloci z Plzně19:00,7
11.Poborský KarelRokycany19:01,7
12.Kožíšek KarelPrazdroj19:08,6
13.Černý MartinAC Trial Plzeň19:13,4
14.Saraiva DavidPortugal19:14,4
15.Friedl TomášSám za sebe19:17,4
16.Janoušek PetrLK Škoda19:44,7
17.Koranda TomášPlzeň19:48,9
18.Tyrner DominikLK Škoda19:50,2
19.Čapek DanielLK Škoda19:53,2
20.Petrák OndřejPrazdroj19:55,8
21.Václavík JanKOS Plzeň20:03,8
22.Fencl VáclavSalomon20:29,9
23.Martínek RobertKOS Plzeň20:31,7
24.Kubeš JiříLoko. Plzeň20:38,2
25.Votava Petr20:58,1
26.Veszpremi Jan21:08,4
27.Houska PetrHANACE21:40,2
28.Tesař DanielKOS Plzeň21:49,2
29.Hodr Filip21:50,3
30.Dostál MichalPlzeň21:56,2
31.Podlena Václav21:58,7
32.Zajíc Tomáš22:01,7
33.Rauch TomášUSK CS Plzeň22:08,7
34.Brabec Václav22:18,2
35.Vítek JakubLoko. Plzeň22:18,5
36.Mihalík DušanBK Louny22:58,5
37.Cipra JiříFOREST23:09,8
38.Bouchal RadekUSK CS Plzeň24:30,3
39.Hrabák Petr25:03,4
40.Souček Miroslav26:10,5
41.Kremsa Petr26:56,3
42.Konstantinus Mavris33:49,6
Veteráni I.1.Förster ZdeněkAC Domažlice18:00,0
5000m2.Šimurda RichardUSK CS Plzeň18:37,0
1965-743.Beránek JanUSK CS Plzeň18:51,6
4.Zeman ZbyšekTK Slavia Plzeň19:01,9
5.Majer JanSilvini Madshus Team19:18,3
6.Sládek Pavel19:19,5
7.Provod LadislavUSK CS Plzeň19:24,3
8.Matějovič Martin20:07,4
9.Kraus JanSokol Petřín20:19,2
10.Mencl RadekKabaret VOLTAIRE20:34,1
11.Burian Jan st.20:35,3
12.Hasman JanKOS Plzeň21:07,2
13.Koprnický KamilKOS Plzeň21:31,8
14.Kraus Josef22:33,3
15.Pokrupa Marek22:57,4
16.Martinovský RadekLK Škoda23:11,8
17.Vávra MarekSedlec23:22,8
18.Němec JanSpartak Strašice23:28,4
19.Jedlička Jindřich23:47,6
Veteráni II.1.Procházka JiříTTK Slavia VŠ18:58,9
5000m2.Blažíček RomanRAKO Plzeň20:30,8
1964 a st.3.Stupka PavelPlzeň20:43,3
4.Vlasák Jiří21:18,7
5.Tanzer MichalPlzeň Vinice21:41,8
6.Černý KarelRK Evropa Plzeň22:11,4
7.Fikrle Zdeněk23:12,9
8.Černý MilanSC Černý24:39,3
9.Štěpáník PetrSV Stříbro26:14,1
10.Novák JaroslavKVS Plzeň33:59,6
Celkem244Závodníků