Přihláška Běhu Českým údolím


Z organizačních důvodů přistupuje na preferenci on-line přihlášení na závod. Platba v hotovosti proběhne při výdeji čísel. Startovné pro 48. ročník (2017) je 20Kč žactvo a 50Kč dorost a dospělí. Na místě pak 40 a 80Kč. Předžáci to mají zadarmo.

Při zadávání údajů věnujte pozornost zejména výběru správné kategorie. Jakou si vyberete, v té poběžíte. 🙂 Ať nám tu práci spíše nepřiděláváte. Děkujeme

Konec on-line registrace je ve čtvrtek 2.11.2016 ve 24.00 nebo v pátek 3.11. v 0.00.

Přihlášky byly uzavřeny

 

Aktuálně přihlášení závodníci

Entry IDJménoPříjmeníKategorieKlub
1TomášKrátkýPředžáci st. r. 2008 - 2009Sokol Petřín
2TeodoraChvalováŽeny 1999 a staršíForrest Gump Team
3BarboraŠturmováŽeny 1999 a staršíForrest Gump Team
4TerezkaŠturmováPředžačky ml. r. 2010 - 2012Forrest Gump Team
5PéťaŠturmPrnďata - 2013 a mladšíForrest Gump Team
6JosefTechlMuži 1978 - 1999 
7TeodoraChvalováŽeny 1999 a staršíForrest Gump Team
8MarekChvalMuži 1978 - 1999Forrest Gump Team
9JanMajerVeteráni ml. 1968 - 1977Silvini Madshus team
10JosefTechlMuži 1978 - 1999 
11Denisa BrunátováStarší žačky 2004 - 2005Sport Club Plzeň
12Johana KateřinaČervenáPrnďata - 2013 a mladšíSport Club Plzeň
13Veronika StýblováPrnďata - 2013 a mladší 
14DanielStýbloPředžáci ml. r. 2010 - 2012TJ Petřín
1MilanŠkardaVeteráni st. 1967 a staršíAC Falcon Rokycany
2DominikaNovákováPředžačky ml. r. 2010 - 2012SPORT CLUB PLZEŇ
3VěraBielkováŽeny 1999 a starší 
4Sofie BroulíkováPrnďata - 2013 a mladší 
5VeronikaBroulíkováPředžačky ml. r. 2010 - 2012AK ŠKODA
6MonikaBroulíkováŽeny 1999 a starší 
7JanWendlerPředžáci st. r. 2008 - 2009UWG Plzeň
8AdélkaWendlerováPrnďata - 2013 a mladšíUWG Plzeň
9TomášNovýPředžáci st. r. 2008 - 2009Sokol Petřín
10TerezaBalajkováŽeny 1999 a starší 
11JiříProcházkaVeteráni st. 1967 a staršíTTK Slávia VŠ Plzeň
12JiříDekastelloMuži 1978 - 1999AK Most
13DavidLukášMuži 1978 - 1999Plzeň
14MilošŽaludVeteráni ml. 1968 - 1977Spartak Sedlec
15Martin KrausSt. dorostenci 2000 - 2001Doosan
16JosefKrausVeteráni st. 1967 a staršíDoosan
17KamilaPeštováMladší žáci r. 2006 - 2007USK CS Plzeň
18TomášKrausMladší žáci r. 2006 - 2007321start
19ŠárkaKrausováŽeny 1999 a starší321start
20JanKrausVeteráni ml. 1968 - 1977321start
21Kryštof PíclPředžáci st. r. 2008 - 2009Spartak Sedlec
22KristýnaPíclováPrnďata - 2013 a mladšíSpartak Sedlec
23KarelŠikVeteráni ml. 1968 - 1977Plzeň
24LenkaŠikováStarší žačky 2004 - 2005AK Škoda Plzeň
25RozálieČervenáPředžačky st. r. 2008 - 2009 
26VojtěchČervenýMladší žáci r. 2006 - 2007 
27Filip AlbertTobrmanPředžáci st. r. 2008 - 2009Spartak Sedlec
28Anna SofieTobrmanováMladší žačky r. 2006 - 2007Spartak Sedlec
29VojtěchSýkoraStarší žáci 2004 - 2005Sport Club Plzeň
30JáchymCvalínMladší žáci r. 2006 - 2007 
31AnnaCvalínováMladší žačky r. 2006 - 2007 
32MartinVopatPředžáci ml. r. 2010 - 2012 
33TomášKrausMuži 1978 - 1999Sunny Runners Plzeň
34JanFryčekMuži 1978 - 1999Sunny Runners Plzeň
35DenisaŠrámkováŽeny 1999 a staršíSunny Runners Plzeň
36JanŘeřichaMuži 1978 - 1999Sunny Runners Plzeň
37MartinČernýMuži 1978 - 1999AK Škoda Plzeň
38AdamHorníkSt. dorostenci 2000 - 2001Sport Club Plzeň
39JanPašekMuži 1978 - 1999 
40MartinaŘáhováMladší žačky r. 2006 - 2007Scpl
41DavidŠpaleMl. dorostenci 2002 - 2003AK ŠKODA PLZEŇ
42MichalTanzerVeteráni st. 1967 a staršíamatér
43VěraBielkováŽeny 1999 a starší 
44JanVáclavíkMuži 1978 - 1999KOS Plzeň
45Simona SpěšnáStarší žáci 2004 - 2005MS bike academy
46SamuelSpěšnýMladší žáci r. 2006 - 2007MS bike academy
47JanBeránekVeteráni ml. 1968 - 1977USK CS Plzeň
48HedvikaBeránkováPředžačky st. r. 2008 - 2009USK CS Plzeň
49JulieBeránkováPředžačky ml. r. 2010 - 2012USK CS Plzeň
50Simona SpěšnáStarší žačky 2004 - 2005MS bike academy
51ZuzanaWolfováSt. dorostenky 2000 - 2001SPORT CLUB PLZEŇ
52TomasBlahaMuži 1978 - 1999Běhny.Cz
53PetraŠmákalováŽeny 1999 a staršíSokol SG Plzeň Petřín
54ZuzanaŠmákalováPředžačky st. r. 2008 - 2009Sokol SG Plzeň Petřín
55AdélaKočandrlováStarší žačky 2004 - 2005SPORT CLUB PLZEŇ
56MartinKočandrleMl. dorostenci 2002 - 2003SPORT CLUB PLZEŇ
57KarolínaNyklesováMl. dorostenky 2002 - 2003SPORT CLUB PLZEŇ
58MarkétaNyklesováMladší žačky r. 2006 - 2007SPORT CLUB PLZEŇ
59VojtěchDeckerStarší žáci 2004 - 2005SPORT CLUB PLZEŇ
60MatoušDeckerMladší žáci r. 2006 - 2007SPORT CLUB PLZEŇ
61ZdeněkKubínMuži 1978 - 1999TJ ČSAD Plzen
62ŽanetaKubínováPrnďata - 2013 a mladší 
63MatějČáslavskýMl. dorostenci 2002 - 2003MŠ bike academy
64TerezkaStehlíkováPředžačky st. r. 2008 - 2009LPM
65KubaStehlíkMladší žáci r. 2006 - 2007SPORT CLUB PLZEŇ
66ŠimonStehlíkStarší žáci 2004 - 2005SPORT CLUB PLZEŇ
67PetrStehlikMuži 1978 - 1999LPM
68FilipStehlíkPrnďata - 2013 a mladšíLPM
69PetrČáslavskýPředžáci st. r. 2008 - 2009MS bike academy
70JanaTolarováŽeny 1999 a staršíRozběháme Česko
71FilipJandaPrnďata - 2013 a mladší 
72KateřinaSoumarováSt. dorostenky 2000 - 2001Sport Club Plzeň
73JanPleskotPředžáci ml. r. 2010 - 2012USK CS Plzeň
74JiříPleskotPrnďata - 2013 a mladšíUSK CS Plzeň
75VáclavFialkaMuži 1978 - 1999Běžecká Tlupa
76RichardŠimurdaVeteráni ml. 1968 - 1977USK CS Plzeň
77PavelBurtMuži 1978 - 1999SPORT CLUB PLZEŇ
78OndřejTůmaPředžáci st. r. 2008 - 2009TJ Sokol PETŘÍN
79AdamNovákPředžáci st. r. 2008 - 2009Sokol Petřín
80FilipNovákPrnďata - 2013 a mladší 
81PetrMinaříkVeteráni ml. 1968 - 1977 
82MarekHnátVeteráni ml. 1968 - 1977Litice
83Patrícia ProcházkováŽeny 1999 a staršíSV Stříbro
84AdrianaWürknerováMladší žačky r. 2006 - 2007TJ Baníku Stříbro
85JosefFikrleMuži 1978 - 1999Soběkury
86NelaHrubáMl. dorostenky 2002 - 2003SCPL
87BarboraŠmákalováStarší žačky 2004 - 2005AK Nýřany
88MartinVlčekSt. dorostenci 2000 - 2001SPORT CLUB PLZEŇ
89OlesiaŠůchováŽeny 1999 a starší321start
90KristinaMilijanecováMl. dorostenky 2002 - 2003321start
91VerčaŠůchováMl. dorostenky 2002 - 2003321start
93MatějŠůchaStarší žáci 2004 - 2005321start
94DavidJirkaVeteráni ml. 1968 - 1977 
95SilviePleskotováPředžačky st. r. 2008 - 2009Olympijská nadace
96ŠtěpánZunaStarší žáci 2004 - 2005Sport Club Plzeň
97OndřejZunaMl. dorostenci 2002 - 2003Sport Club Plzeň
98KarolínaKonrádyováMladší žačky r. 2006 - 2007Sport club Plzeň
99LukášStöckelmayerMuži 1978 - 1999 
101JanŠůchaMuži 1978 - 1999321start
103JosefVlkVeteráni ml. 1968 - 1977 
104JosefVlkMladší žáci r. 2006 - 2007MSBA Plzeň
105Zdeněk FikrleVeteráni st. 1967 a starší 
106MatějBarthStarší žáci 2004 - 2005MS BIKE ACADEMY RACING
107ZdeněkFikrleMl. dorostenci 2002 - 2003TJ Prazdroj Plzeň
108LucieLedvinovaŽeny 1999 a staršíSunny Runners Plzeň