Výsledky a foto Chodovar Ski tour – Těškov 25.1. 2017

Zdravíme lyžaře,

klidné zimní počasí přivítalo účastníky třetího závodu Chodovar SKI Tour 2017 ve Ski areálu Těškov. A večer to byl rekordní, na hromadný start se postavilo 43 závodníků, od dětí po dospělé a to je středeční večerní závod opravdu krásné číslo! Mezi závodníky byli běžkaři, cyklisté i koloběžkáři a přišly se podívat skupinky místních diváků a přihlíželi i rodiče a trenéři závodníků, tedy v cílovém prostoru bylo slyšet i povzbuzování projíždějících. Vítězové jsou všichni účastníci, i když vyhrát může jen jeden, a to byl v Těškově v hlavní mužské kategorii znovu Jiří Bouchal z USK CS Plzeň. Blýskli se i dorostenci ze Sport klubu Plzeň, Ondra Hasman a Barbora Beroušková, kteří dojeli v celkovém pořadí na čtvrtém, resp. pátem místě.

Jak, vše kompletně dopadlo – výsledky a pár fotek v galerii.

A pozdravujeme malou slečnu Elišku Královou, kterou jsme omylem vyhlásili na třetím místě ve starší kategorii, místo na druhém místě v té její, ale snad nevadí, cena by byla stejná.

Další díl Chodovar Ski Tour 2017 bude ve čtvrtek 2. února v Chodové Plané v zámeckém parku za pivovarem Chodovar, kam vás srdečně zveme. – Propozice

Užívejme zimu, dlouho taková nebyla a naviděnou ve stopě!