Večerní běh 2019 – výsledky


Výsledky Večerního běhu 16.1.2019

Předžáci 2011 a ml. 1km
Pořadí st.č Příjmení jméno ročník Klub Čas
1. Zíka Jan 2011 LK Škoda Plzeň 05:50,0
2. Hadrava Jiří 2001 AK Sokolov 05:51,0
Černý Jan 2012 LK Škoda Plzeň DNS

 

kategorie: Předžačky 2011 a ml. 1km
Pořadí st.č Příjmení jméno ročník Čas
1. 16 Baxová Markéta 2011 LK Škoda Plzeň 07:22,0
2. 47 Maxová Adéla 2011 AK Sokolov 08:13,0
kategorie: Nejmladší žáci 2009-2010 1km
pořadí st.č Příjmení jméno ročník Klub Čas
1. 17 Černý Jakub 2009 LK Škoda Plzeň 04:18,0
2. 52 Šlechta Jakub 2009 AK Sokolov 04:45,0
3. 18 Bíba Tadeáš 2010 LK Škoda Plzeň 06:47,0
kategorie: Nejmladší žačky 2009-2010 1km
pořadí st.č Příjmení jméno ročník Klub Čas
1. 19 Kadlecová Žofie 2009 LK Škoda Plzeň 04:17,0
2. 21 Menclová Luisa 2009 LK Škoda Plzeň 04:23,0
3. 11 Vodrážková Barbora 2010 USK CS Plzeň 04:53,0
4. 8 Beránková Julie 2010 USK CS Plzeň 05:23,0
5. 53 Hrbková Renata 2009 AK Sokolov 05:24,0
6. 20 Zíková Anna 2009 LK Škoda Plzeň 05:31,0
7. 50 Rambousková Nela 2009 AK Sokolov 11:40,0
kategorie: Mladší žáci 2007-2008 2km
pořadí st.č Příjmení jméno ročník Klub Čas
1. 24 Bíba Mikuláš 2007 LK Škoda Plzeň 06:19,0
2. 34 Bršťák Tomáš 2007 Radon 06:30,0
3. 25 Baxa Jáchym 2007 LK Škoda Plzeň 06:49,0
4. 12 Vodrážka Štěpán 2008 USK CS Plzeň 07:03,0
5. 6 Sýkora Štěpán 2007 USK CS Plzeň 07:25,0
6. 42 Tobrman Filip Albert 2008 USK CS Plzeň 07:33,0
7. 33 Kraus Christian 2008 Radon 07:34,0
8. 23 Špirk Michal 2008 LK Škoda Plzeň 08:03,0
9. 26 Turek Tomáš 2007 LK Škoda Plzeň 08:04,0
10. 22 Kraus Tomáš 2007 LK Škoda Plzeň 08:25,0
Pícl Kryštof 2008 USK CS Plzeň DNS
Mencl Felix 2007 LK Škoda Plzeň DNS
Vondruška Viktor 2008 AK Sokolov DNS
kategorie: Mladší žačky 2007-2008 2km
pořadí st.č Příjmení jméno ročník Klub Čas
1. 14 Peštová Kamila 2007 USK CS Plzeň 05:33,0
2. 9 Beránková Hedvika 2008 USK CS Plzeň 08:00,0
3. 48 Hadravová Jana 2008 AK Sokolov 08:53,0
4. 32 Dáňová Klára 2008 Radon 09:03,0
5. 54 Hádková Anežka 2007 Radon 10:42,0
kategorie: Starší žáci 2005-2006 4km
pořadí st.č Příjmení jméno ročník Klub Čas
1. 37 Andrž Matěj 2006 Radon 12:54,0
2. 7 Šimurda Matěj 2006 USK CS Plzeň 13:06,0
3. 38 Uher Adam 2005 Radon 13:18,0
4. 49 Krämlig Martin 2006 AK Sokolov 14:54,0
kategorie: Starší žačky 2005-2006 4km
pořadí st.č Příjmení jméno ročník Klub Čas
1. 36 Holíková Simona 2005 Radon 12:07,0
2. 35 Holíková Petra 2006 Radon 12:25,0
3. 41 Tobrmanová Sofie Anna 2006 USK CS Plzeň 14:34,0
kategorie: Starší žáci 2004 4km
pořadí st.č Příjmení jméno ročník Kluib Čas
1. 28 Baxa Kryštof 2004 LK Škoda Plzeň 12:26,0
2. 27 Mencl Vojtěch 2004 LK Škoda Plzeň 13:03,0
kategorie: Starší žačky U15 2004 4km
pořadí st.č Příjmení jméno ročník Klub Čas
1. 3 Doležalová Diana 2004 SCPL 10:56,0
kategorie: Mladší dorostenky 2003 4km
pořadí st.č Příjmení jméno ročník Klub Čas
1. Kovářová Lucie 2003 USK CS Plzeň 16:07,0
kategorie: Dorostenci starší 2001-2002 6 km
pořadí st.č Příjmení jméno ročník klub čas
1. 13 Richter Lukáš 2002 SCPL 16:31,0
2. 5 Kovář Ondřej 2002 USK CS Plzeň 16:50,0
kategorie: Juniorky a ženy 2000 a st. 6 km
pořadí st.č Příjmení jméno ročník klub čas
1. 61 Kubínová Veronika 1997 LK Slovan KV 17:45,0
2. 59 Březinová Marie 1991 KOS Plzeň 20:23,0
3. 1 Naxerova Jana 1966 USK CS Plzeň 20:38,0
4. 29 Kadlecová Zuzana 1974 LK Škoda Plzeň 20:56,0
Kovářová Jitka 1973 USK CS Plzeň DNS
Křivohlavá Helen 1985 USK Horolezeckÿ oddíl Plzeň DNS
kategorie: Junioři a muži 2000 a st. 10 km
pořadí st.č Příjmení jméno ročník klub čas
1. 43 Provod Ladislav 1968 USK CS Plzeň 24:47,0
2. 10 Beránek Jan 1972 USK CS Plzeň 25:01,0
3. 60 Tomáš Kamaryt 1988 LK Slovan KV 25:07,0
4. 40 Šimurda Richard 1971 USK CS Plzeň 25:57,0
5. 39 Janoušek Jakub 1991 LK Škoda Plzeň 26:01,0
6. 58 Tošner Michal 1978 LK Slovan KV 27:00,0
7. 67 Dubský Vašek 1989 Prazdroj Plzeň 27:07,0
8. 70 Kožíšek Karel 1978 Prazdroj Plzeň 27:15,0
9. 51 Hadrava Jiří 1971 AK Sokolov 28:03,0
10. 55 Stehlík Petr 1977 Rajec TREK 28:12,0
11. 66 Petrák Ondřej 1993 Prazdroj Plzeň 28:20,0
12. 69 Procházka Ivan 1993 Prazdroj Plzeň 28:25,0
13. 65 Lukeš Vratislav 1984 Prazdroj Plzeň 28:39,0
14. 45 Matějka Tomáš 1994 USK CS Plzeň 30:08,0
15. 30 Bíba Jan 1976 LK Škoda Plzeň 30:22,0
16. 63 Duda Miroslav 1987 Prazdroj Plzeň 30:42,0
17. 4 Žákovec Pavel 1966 Sokol Kolinec 31:05,0
18. 56 Kubík Lukáš 1978 CK Sport Beran Chrást 31:44,0
19. 57 Havlíček Kamil 1981 USK Horolezeckÿ oddíl Plzeň 31:48,0
20. 68 Egemaier Daniel 1984 Prazdroj Plzeň 32:41,0
21. 64 Malina Jaroslav 1984 Prazdroj Plzeň 33:17,0
22. 2 Hašek Ondřej 1969 USK CS Plzeň 33:48,0
23. 44 Tobrman Filip USK CS Plzeň 34:15,0
24. 71 Dirmeier Peter 1959 Skivereinigung Amberg 40:13,0
31 Černý Václav 1974 LK Škoda Plzeň DNF
Vodrážka Ondřej 1977 USK CS Plzeň DNS
Sýkora Jan 1975 USK CS Plzeň DNS