Odvoláno CHODOVAR SKI TOUR – středa 11. února 2015


Zdravíme všechny běžkaře,

bohužel včerejší vysoké teploty daly okruhu v Těškově zabrat, aktuálně se dá ještě lyžovat, je ledovatý firn a 0°C, ale výhled počasí – teploty nad nulou a odpolení sluníčko udělají své. Závod musíme tedy zrušit.  A nejspíš čeká SKI Areál Těškov další pauza….

CHODOVAR SKI TOUR  však pokračuje ještě dvěma závody,  již tuto sobotu 14.2. 15 km skate Okolo mariánskolázeňských pramenů a pak  v sobotu 7.3. Chodskou 30 klasicky.
Průběžné výsledky soutěže jsou v příloze. V hlavní kategorii se zatím závodů  CHODOVAR SKI TOUR zúčastnilo 49 závodníků, v dětských pak 21 lyžařů.

Je 100%, že na golfovém hřišti nad  Mariánkami sníh o víkendu bude.
V sobotu je na programu avizovaný skate, v neděli pak klasika, pro dospělé 30 km.
Pořadatel pro hlavní závody připraví 7,5 km dlouhý okruh. Prezentace po oba dny od 8:00 hod, obec Zádub-Závišín  v restauraci „U pejska a kočičky“
První start asi v 9:30 od dětí, dospělí pak asi v 10:30. Místo startu u odpaliště golfového pole  č.12 na golfovém hřišti Royal Golf Clubu cca 800 m z obce Zádub-Závišín ve směru na Polom.

Více se určitě dozvíte z propozic, které vydá lyžařský oddíl SKI Nordic Mariánské Lázně k závodům Okolo mariánskolázeňských pramenů ve večerních hodinách.

S lyžařským SKOL za pořadatele Chodovar SKI TOUR 2015

Petr Pešta   USK CS Plzeň