Ladislav Provod zvítězil v nedělní Velké ceně Agro Bio – Rokycany

Nedělní Velká cena Agro Bio – Rokycany na 16 km, třetí díl seriálu Ski ligy v Těškově přivítal 58 závodníků a také mnoho diváků.  Hromadný start závodu byl ve 13:30, trať byla na sněhové podmínky výborně připravená, přechody přes silnice naházené. Na rychlém a umrzlém sněhu se na prvních 3 klesavých kilometrech vytvořila cca 8 členná vedoucí skupinka.  Přibližně na pátem kilometru  v mírném stoupání  zvýšil tempo vítěz středečního závodu  Ladislav Provod a suverénně svůj náskok zvyšoval až do cíle.  I za ním se vedoucí skupinka rozdrobila a závěrečné dlouhé stoupání do cíle už jel každý za své.  Na druhém místě dojel  Michal Ženíšek a třetí Miroslav Kovář. Překvapením bylo 5 místo za necelé dva měsíce teprve 18tiletého Marka Kadlece, Juniorského Mistra světa na koloběžkách. V ženách kralovala Jana Naxerová. Veterány vyhrál Zdeněk Rubáš z AC SPARTA PRAHA. Nejlepším dorostencem byl Lukáš Pospíšil a v žákovské kategorii se prosadil Michal Provod a žákyně  Vaicová Markéta.